31 januari 2018 - 14:00 - Wereld
In februari zal op het hoofdkwartier van de Arabische Liga in Caïro een bijeenkomst plaatsvinden van Arabische ministers van Buitenlandse Zaken en het Arabische vredesinitiatief comité. Daar zullen de gevolgen van het besluit van Trump om Al Quds tot de hoofdstad van Israël te erkennen, worden besproken. Ook Ahmed Toufiq, Marokkaanse minister van Habous en Islamitische Zaken, zal aanwezig zijn.
Belarabinews vernam van de Palestijnse ambassadeur in Marokko, Jamal Shobaki, dat Ahmed Toufiq, in opdracht van koning Mohammed VI, volgende maand ook een bezoek aan Ramallah zal brengen, waar hij Al Quds tot "hoofdstad van de moslimjeugd" zal verklaren. Tot nu toe was Fez de hoofdstad van de moslimjeugd
Koning Mohammed VI had als voorzitter van de Al Quds-commissie naar de Amerikaanse president geschreven over diens gevaarlijk besluit om Jeruzalem te erkennen als hoofdstad van Israël en er zijn ambassade te vestigen. De Koning uitte toen "zijn diepe bezorgdheid en die van de Arabische en islamitische staten en volkeren".
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Jacht op Mocro maffia-brein: Europa belooft beloning
Marokkaan verdacht van brand bij citadel Bastia
Rusland blokkeert 28 ton vis uit Marokko
Marokko daagt Duitse media voor de rechter in Pegasus-zaak
Mourad B. doorbreekt stilte over dodelijke explosie in Den Haag
Beruchte Peruaanse crimineel opgepakt met Marokkaans voetbalshirt
Rusland arresteert Marokkaan nabij grens Kazachstan