Zoeken

Marokko man met psychische stoornissen ontvoert baby

- Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Een baby werd afgelopen maandag door zijn oom ontvoerd in Beni Mellal. Uren later werd het kindje in een verlaten witte taxi teruggevonden.

De oom verbleef bij de ouders van de baby en besloot het kind te ontvoeren. De reden hiervoor is niet duidelijk, maar de man leed aan mentale problemen.

Akhbarona bericht dat de ouders maandagochtend de verdwijning van hun pasgeboren kind bij de politie meldden. Ook de oom was verdwenen en de witte taxi van de vader. De politie ging meteen op zoek naar de dader, meldt het medium.

Na een paar uur werd de baby in de verlaten taxi teruggevonden. De oom werd gearresteerd en naar een psychiatrische instelling gebracht. Hij kampt met ernstige psychische stoornissen.

Lees meer

Marokko: ontvoerde baby teruggevonden (video)

Een baby die woensdagavond in het Harouchi ziekenhuis in Casablanca was ontvoerd, is door de politie teruggevonden en aan zijn ouders teruggegeven.

In Berrechid vermist kind in Tanger teruggevonden

Een 12-jarig kind dat sinds dinsdag werd vermist, is woensdagochtend gevonden door de gerechtelijke politie van de regio Tanger.

Bijna een derde Marokkanen lijdt aan depressie

Het Marokkaanse ministerie van Volksgezondheid heeft met steun van de Wereldgezondheidsorganisatie WHO onderzoek gedaan naar psychische stoornissen en verslaving in Marokko. Uit...

In Casablanca verdwenen meisje in Marrakech teruggevonden

Een 12-jarig meisje dat afgelopen woensdag in Casablanca als vermist was opgegeven door haar familie, is twee dagen later op het treinstation van Marrakech teruggevonden.

Marokko: geen artsen aanwezig, baby gestikt in druivenpit (video)

Een baby is afgelopen vrijdag overleden na in een druivenpit te zijn gestikt in Chefchaouen, in het noorden van Marokko.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team