10 november 2018 - 14:00 - Marokko
In het Marokkaanse Taroudant heeft een koppel voor 750 dirham een pasgeboren baby gekocht. De zaak kwam aan het licht toen ze het kind bij de burgerlijke stand wilden inschrijven.
Volgens Al Ahdath Al Yaoum kon het koppel zelf geen kinderen krijgen. Ze kochten de baby een tiental dagen geleden en stapten maandag naar de burgerlijke stand om het kind in te schijven.
Het koppel had echter geen enkele document voor de baby en kon ook geen namen van getuigen van de zwangerschap of van de geboorte van het kind noemen. De vrouwelijke kaïd kreeg twijfels en waarschuwde de politie.
Een onderzoek bij de vrienden en familie van het koppel bevestigde dat de vrouw nooit zwanger was geweest en ook geen kinderen kon krijgen. Buurvrouwen van de "adoptiemoeder" vertelden aan de agenten dat ze "zwanger leek" maar niemand was op hoogte van de geboorte van de baby. Een medische controle toonde aan dat de vrouw haar zwangerschap had gesimuleerd.
Het koppel werd voorwaardelijk vrijgelaten tot hun proces. De baby werd aan een weeshuis toevertrouwd. De politie is nog op zoek naar de biologische moeder.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht