Zoeken

Onderzoek naar vreemde dood baby in Rabat

- Marokko

Geschreven door Said A.

Het ministerie van Gezondheid heeft een onderzoek gestart naar de dood van een pasgeboren baby et de snelle achteruitgang van de gezondheid van vijf andere baby’s op de kraamafdeling Orangers in Rabat.

Volgens de afdeling zorgde het medisch team voor de zes pasgeboren baby’s die onmiddellijk naar de reanimatie afdeling van het kinderziekenhuis werden overgebracht. Van vijf baby’s verbeterde de gezondheidstoestand.

Een baby overleefde niet, aldus het ministerie dat zijn medeleven betuigt aan de familie van het kindje.

Naast het onderzoek werd een commissie opgericht om toezicht te houden op de situatie en duidelijkheid te geven over de oorzaken van het overlijden van de baby. De commissie moet de verantwoordelijken identificeren en de nodige maatregelen treffen.

Lees meer

Vrouw opgepakt voor achterlaten buitenechtelijke baby in Laayoune

Een alleenstaande moeder is eind vorige week in Laayoune gearresteerd nadat ze haar te vroeg geboren baby bij een rivier had achtergelaten.

Marokko: 1879 baby’s op 1 januari 2019 geboren

Zoals elk jaar heeft Unicef op 1 januari 2019 een rapport gepubliceerd over het aantal geboorten in de wereld op de eerste dag van het jaar.

Marokko: vrouw bevalt op straat, ministerie start onderzoek

Het ministerie van Gezondheid heeft een onderzoek gestart na de publicatie van berichten over een vrouw die nabij een zorgcentrum in Meknes op straat zou zijn bevallen. De baby...

Marokko: baby overleden van vrouw die aan Mexicaanse griep bezweek

De baby van Yousra Habachi die maandag in Casablanca aan de Influenza A-H1N1 griep overleed, is ook overleden.

Marokko: drie jaar celstraf voor babydiefstal (video)

Het hof van beroep in Casablanca heeft een vrouw veroordeeld die enkele maanden geleden een baby in het Harrouchi ziekenhuis had gestolen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team