11 augustus 2017 - 15:30 - Sport
Het is officieel. Marokko gaat zich kandidaat stellen voor de organisatie van het Wereldkampioenschap voetbal in 2026.
Na pogingen in 1994, 1998, 2006 en 2010 hoopt Marokko eindelijk te worden gekozen om het WK te organiseren. Het land heeft extra veel inspanningen geleverd om de sportinfrastructuur te verbeteren en zal naar verwachting nog meer projecten lanceren om meer gewicht te geven aan zijn kandidatuur.
Voor de organisatie van het WK-2026 zal Marokko strijden tegen Canada, Mexico en de Verenigde Staten die een gezamenlijke kandidatuur hebben ingediend.
Marokko wilde hetzelfde doen en had aan Spanje en Portugal voorgesteld om zich gezamenlijk kandidaat te stellen voor de organisatie van het voetbalkampioenschap.
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko