8 december 2017 - 13:45 - Sport
Het conflict tussen Qatar en meerdere buurlanden, waaronder Saoedi-Arabië, zou verandering kunnen brengen in de situatie rond het WK-2022. Deze verandering zou een meevaller zijn voor Marokko die het WK-2026 wil organiseren.
Wereldvoetbalbond FIFA denkt er namelijk serieus aan de organisatie van het WK-2022, dat in Qatar moet plaatsvinden, aan een ander land toe te kennen vanwege de geopolitieke situatie in de regio.
Volgens de Mexicaanse krant Record denkt de FIFA eraan het WK-2022 aan de Verenigde Staten, Canada en Mexico toe te vertrouwen. De drie landen zijn samen kandidaat voor de organisatie van het WK-2026 en zijn daarmee een zware tegenstander voor Marokko.
Moest het zo ver komen, dan zal Marokko de enige kandidaat zijn voor de organisatie van het Wereldkampioenschap voetbal in 2026. Een definitief besluit zal in juni door de FIFA worden gegeven.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten