Marrakech: politie inspecteur opgepakt voor diefstal en heling motorfiets
Een politie inspecteur is afgelopen zaterdag in Marrakech gearresteerd op verdenking van de diefstal en verkoop van een motorfiets.
3 augustus 2018 - 21:15 - Marokko
Een jongeman die aan het examen deelnam om inspecteur te worden bij de Marokkaanse politie, is donderdag bij zijn aankomst in het ziekenhuis overleden.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN nam het 26-jarige slachtoffer deel aan het fysiek examen toen hij onwel werd. Hij had voor het examen zoals alle kandidaten een medische verklaring en een elektrocardiogram afgegeven waarin werd aangegeven dat hij gezond was.
Tijdens de fysieke bekwaamheidstest kreeg de twintiger echter ademhalingsproblemen. Hij kreeg de eerste zorgen ter plekke alvorens met een ambulance van de DGSN naar het dichtstbijzijnd ziekenhuis te worden gebracht. Daar overleed hij ondanks de reanimatiepogingen van het medisch personeel.
Een onderzoek op het lichaam zal duidelijkheid moeten geven over de doodsoorzaak, aldus de DGSN.
Lees meer
Een politie inspecteur is afgelopen zaterdag in Marrakech gearresteerd op verdenking van de diefstal en verkoop van een motorfiets.
Een inspecteur van de politie in Mohammedia is woensdag in bewaring gesteld op verdenking van machtsmisbruik.
In Marokko hebben 332 gedetineerden dit jaar hun diploma behaald na aan het baccalaureaat examen te hebben deelgenomen.
In Marokko hebben 299 vrouwen met succes het examen voor het jaar 2018 afgelegd om adoul te worden. Dat meldt het ministerie van Justitie en Vrijheden.
Ondanks de maatregelen die door de nationale veiligheidsdienst DGSN werden getroffen om fraude te voorkomen bij het toelatingsexamen voor de politie, werden vorige week meerdere...