Buitenlander wil in Tanger met cannabis op repatriëringsvlucht stappen
De politie heeft op de Ibn Battuta luchthaven in Tanger een Fransman van Algerijnse afkomst gearresteerd voor drugssmokkel.
- Marokko
Een sportjournalist is dinsdag door de politie in Casablanca gearresteerd voor zijn vermeende betrokkenheid bij de drugssmokkel.
De verdachte werd bij een wegversperring gearresteerd toen hij probeerde de cannabis in zijn auto te verbergen.
Agenten zagen wat hij deed en besloten het voertuig te controleren. In de auto werd ruim tien kilo cannabis gevonden.
Akhbarona bericht dat de man een verplaatsingsvergunning had van zijn werkgever. Hij mocht zich daarmee tussen verschillende steden verplaatsen en maakte van de situatie gebruik om dealers in Casablanca en Rabat te leveren.
De verdachte werd in voorlopige hechtenis genomen. Het onderzoek loopt nog. De politie sluit nieuwe arrestaties niet uit.
Lees meer
De politie heeft op de Ibn Battuta luchthaven in Tanger een Fransman van Algerijnse afkomst gearresteerd voor drugssmokkel.
Een drugsdealer tegen wie een nationaal arrestatiebevel was uitgegeven, is afgelopen vrijdag dankzij een tip van de inlichtingendienst DGST, door de politie van Casablanca...
De inlichtingendienst van de Koninklijke gendarmerie heeft afgelopen zaterdag de arrestatie bevolen van een gendarme op de Mohammed V luchthaven in Casablanca voor drugssmokkel.
In Nador werd zaterdag 5,45 ton cannabis in beslag genomen door de politie. De drug werd in een voertuig met een Marokkaans kentekennummer gevonden.
De politie heeft afgelopen vrijdag in Casablanca een grote drugssmokkel verijdelt. 1,7 ton cannabis werd in beslag genomen.