Zoeken

Marokko: gezochte crimineel met 480 kilo drugs betrapt

15 juni 2020 - 19:40 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een drugsdealer tegen wie een nationaal arrestatiebevel was uitgegeven, is afgelopen vrijdag dankzij een tip van de inlichtingendienst DGST, door de politie van Casablanca gearresteerd.

Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werd de 52-jarige verdachte gezocht voor zijn betrokkenheid bij de drugssmokkel.

De verdachte was in zijn auto toen hij op een plattelandsweg bij Sidi Rahal werd tegengehouden. Hij reed richting Casablanca met 480 kilo hasj in zijn auto.

Een onderzoek is aan de gang. De verdachte werd in voorlopige hechtenis geplaatst en de drug werd in beslag genomen.

Lees meer

Politie onderschept SUV vol drugs in Guelmim

Een 55-jarige man is in het Marokkaanse Guelmim gearresteerd voor zijn vermeende banden met een internationale drugsorganisatie. De aanhouding volgde op een tip van de...

Marokko: journalist was in werkelijkheid drugsdealer

Een sportjournalist is dinsdag door de politie in Casablanca gearresteerd voor zijn vermeende betrokkenheid bij de drugssmokkel.

Antidrugsactie in Casablanca, 1,7 ton cannabis onderschept

De politie heeft afgelopen vrijdag in Casablanca een grote drugssmokkel verijdelt. 1,7 ton cannabis werd in beslag genomen.

Marokko: internationaal gezochte Spanjaard opgepakt

Een 47-jarige Spanjaard die door Interpol werd gezocht is afgelopen zaterdag bij een wegversperring aan de ingang van Tetouan gearresteerd.

Mooie drugsvangst in Nador

De politie heeft dinsdag in het Marokkaanse Nador een verdachte gearresteerd met 3,8 kilo heroïne.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team