Antidrugsactie in Casablanca, 1,7 ton cannabis onderschept
De politie heeft afgelopen vrijdag in Casablanca een grote drugssmokkel verijdelt. 1,7 ton cannabis werd in beslag genomen.
- Marokko
In Nador werd zaterdag 5,45 ton cannabis in beslag genomen door de politie. De drug werd in een voertuig met een Marokkaans kentekennummer gevonden.
De antidrugsactie werd in de wijk Dar Aarid in de Noord-Marokkaanse stad georganiseerd. De cannabis werd in een bedrijfswagen getakeld door een SUV gevonden.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN wisten de bestuurders en de passagiers weg te vluchten. De 269 pakken cannabis lieten ze achter.
Het parket heeft een onderzoek gestart naar de oorsprong van de drug. De verdachten werden niet teruggevonden. De DGSN bericht niet of hun identiteit bekend is.
Lees meer
De politie heeft afgelopen vrijdag in Casablanca een grote drugssmokkel verijdelt. 1,7 ton cannabis werd in beslag genomen.
Een Spaanse man die zich illegaal in Marokko bevond is zondagavond samen met drie medeplichtigen door de politie van Nador gearresteerd voor drugssmokkel.
De politie van Agadir heeft zondag dankzij een informatie van de Marokkaanse inlichtingendienst DGST, een drugssmokkel van ruim vijf ton tegengehouden.
Twee antidrugsacties in buitenwijken van El Jadida en Fez hebben tot de inbeslagneming van 7,2 ton hasj geleid.
De politie van Nador heeft afgelopen woensdag tijdens een operatie zes drugshandelaren gearresteerd en een grote hoeveelheid drugs in beslag genomen.