Zoeken

Marokko: belangrijke inbeslagname in Chinese opslagplaatsen

1 december 2018 - 15:41 - Marokko

Geschreven door Said A.

In twee magazijnen in de wijk Hay Mohammadi in Casablanca werden afgelopen dinsdag voor 4 miljoen dirham aan niet-aangegeven goederen in beslag genomen.

Tijdens een controle in de twee depots, eigendom van in Marokko gevestigde Chinese onderdanen, werden balen en dozen goederen gevonden die zonder toestemming werden ingevoerd, aldus een verklaring van de Marokkaanse douane.

In een eerste opslagplaats werden 32.400 paar kindersportschoenen met een waarde van meer dan 1,6 miljoen dirham gevonden en in de tweede depot 62.820 damessjalen en 900 paar kinderschoenen met een waarde van 2,5 miljoen dirham.

Lees meer

Inbrekers stelen geschenken Hassan II aan voormalige bondscoach

De politie in Rabat heeft een onderzoek gestart naar een inbraak in het huis van de voormalige bondscoach van Marokko, Guy Cluseau.

Marokko: wereld-Marokkanen met 107.000 euro betrapt in Tanger Med

De Marokkaanse douane heeft de inbeslagneming aangekondigd van tienduizenden euro’s in de haven Tanger Med.

Marokko: 1,34 miljoen dirham juwelen en smartphones onderschept

De Marokkaanse douane heeft deze week in de haven Tanger Med voor 1,34 miljoen dirham aan smokkelwaar in beslag genomen.

Tetouan: 2 ton drugs in beslag genomen na hinderlaag

De douane en de politie hebben woensdag drugsmokkelaars op de weg tussen Tetouan en Chefchaouen in een hinderlaag gelokt.

Marokko: 385.000 dirham aan luxe horloges onderschept bij grens Sebta

Een poging om voor 385.000 dirham aan luxe horloges Marokko binnen te smokkelen werd door de douane bij de grensovergang van Sebta verijdeld.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team