29 december 2018 - 17:50 - Marokko
De politie in Rabat heeft een onderzoek gestart naar een inbraak in het huis van de voormalige bondscoach van Marokko, Guy Cluseau.
Volgens Assabah werden meerdere geschenken die door wijlen Koning Hassan II aan de in 2007 overleden Fransman werden gegeven gestolen.
Het blad meent te weten dat de vrouw van de voormalige bondscoach op reis was in Engeland toen de inbraak plaatsvond. Bij haar terugkeer ontdekte ze dat meerdere waardevolle spullen, juwelen en horloges waren verdwenen.
Alle gestolen spullen werden in een kluis bewaard. Er werden onder meer een gouden ketting met een waarde van 3 miljoen dirham en een horloge van 1,6 miljoen dirham gestolen. De totale waarde van de gestolen spullen loopt op tot 8 miljoen dirham.
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget