23 juni 2020 - 18:50 - Economie
In Marokko zullen cafés en restaurants vanaf woensdag terug open mogen met een maximale bezetting van 50 procent.
De heropening van horecagelegenheden is onderdeel van de tweede versoepelingsfase van de sanitaire noodtoestand. De meeste steden mogen op 24 juni de overstap maken naar deze tweede fase.
Volgens een gezamenlijk besluit van de ministeries van Binnenlandse zaken en Gezondheid zullen winkelcentra, cafés, restaurants, hamams en sportclubs onder strenge voorwaarden en met een maximale bezetting van 50 procent terug open mogen.
Cafés en restaurants hadden eind mei al toestemming gekregen van de overheid om bestellingen te accepteren die worden afgehaald of aan huis worden geleverd.
Op woensdag zullen ook binnenlandse vluchten en het treinverkeer tussen steden worden hervat. Bars, nachtclubs en restaurants waar muziekbanden optreden mogen nog niet open.
Marokko stijgt naar top pensioenbestemmingen
Jonge Othman schrijft geschiedenis in Spanje
Lichaam vrouw gedumpt bij ziekenhuis in Marokko
ElGrandeToto weigert podium te delen met Saad Lamjarred
Ouders krijgen gelijk, baby in Marokko mag ’Massinissa’ heten
Strafschop bevrijdt Marokko en leidt tot kwartfinaleplek
Hogere belasting op komst voor grondbezitters in Marokko
Ouezzane krijgt economische zone voor 8000 ambachtslieden
Marokko grootmacht in blauwe bessen geworden
Dirham onder druk door euro, maar reserves groeien gestaag
Ecuador wil rijstoverschot in Marokko dumpen
Investeren in Marokko wordt makkelijker voor diaspora
Een bedrijf starten in Marokko? Fiscale verplichtingen!
Grote Spaanse hotelgroep vestigt zich in Marokko