23 juni 2020 - 18:50 - Economie
In Marokko zullen cafés en restaurants vanaf woensdag terug open mogen met een maximale bezetting van 50 procent.
De heropening van horecagelegenheden is onderdeel van de tweede versoepelingsfase van de sanitaire noodtoestand. De meeste steden mogen op 24 juni de overstap maken naar deze tweede fase.
Volgens een gezamenlijk besluit van de ministeries van Binnenlandse zaken en Gezondheid zullen winkelcentra, cafés, restaurants, hamams en sportclubs onder strenge voorwaarden en met een maximale bezetting van 50 procent terug open mogen.
Cafés en restaurants hadden eind mei al toestemming gekregen van de overheid om bestellingen te accepteren die worden afgehaald of aan huis worden geleverd.
Op woensdag zullen ook binnenlandse vluchten en het treinverkeer tussen steden worden hervat. Bars, nachtclubs en restaurants waar muziekbanden optreden mogen nog niet open.
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Belasting betalen in Marokko verandert
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Marokkaanse dirham houdt stand
Blauwe energie: Spaans geld voor eerste offshore windpark Marokko
Marokko slaat alarm: Russisch gokapp plundert deviezen
Marokko verdrievoudigt paprika-export naar Spanje