Marokko: politieman zwaargewond in Azemmour
Een politieman is eind vorige week in het Marokkaanse Azemmour aan een moordpoging ontsnapt. Twee verachten werden gearresteerd.
- Marokko
In het zuid-Marokkaanse Tan-Tan zijn eind vorige week twee mannen gearresteerd op een begraafplaats toen ze talismannen en andere rituele spullen aan het begraven waren.
De twee mannen van 28 en 30 jaar werden vorige week maandag gearresteerd en worden van hekserij beschuldigd. Ook werden ze aangeklaagd voor het ontheiligen van de stadsbegraafplaats.
Beide verdachten werden door bewoners verrast en omringd waarna de politie werd gewaarschuwd. De twee werden ter plekke aangehouden en in voorlopige hechtenis genomen. Dat bericht Le360.
Het onderzoek van de politie leidde tot de arrestatie van twee andere medeplichtigen van de verdachten. Allen worden van hekserij en kwakzalverij beschuldigd. Het onderzoek loopt nog.
Lees meer
Een politieman is eind vorige week in het Marokkaanse Azemmour aan een moordpoging ontsnapt. Twee verachten werden gearresteerd.
De politie heeft in het noorden van Marokko vier leden van een drugsorganisatie gearresteerd. Onder de verdachten bevindt zich een gezochte Algerijnse man.
Twee verdachten zijn vrijdag in Marokko door de politie in gearresteerd met ruim 500 kilo hasj in hun voertuigen.
De politie heeft zaterdag in Agadir twee Pakistaanse mannen gearresteerd die een feestje hielden met twee jonge prostituees.
Een team van de BCIJ politie heeft in Marrakech zes verdachten gearresteerd die op het punt stonden om naar het Iraaks-Syrisch conflictgebied te vertrekken om zich bij de...