Zwitser omgekomen in Marrakech
Een Zwitserse toerist is dood aangetroffen in Marrakech. De omstandigheden van zijn dood blijven onduidelijk.
- Marokko
Een 55-jarige man is zaterdag aan een hartaanval overleden in een bus van het openbaar vervoer in Marrakech.
Het slachtoffer zat in de bus in de wijk Al Azzouzia toen hij plots ineen zakte. Passagiers probeerden hem nog te reanimeren, tevergeefs.
Het lichaam van het slachtoffer werd naar het ziekenhuis gebracht voor autopsie. Het parket heeft een onderzoek bevolen.
Lees meer
Een Zwitserse toerist is dood aangetroffen in Marrakech. De omstandigheden van zijn dood blijven onduidelijk.
Een man is overleden na uit een raam van een brandende woning te zijn gesprongen in de wijk Al Massira in Marrakech.
Een in Frankrijk gevestigde Marokkaanse man is woensdag rond 7 uur ’s ochtends aan een hartaanval overleden in Agadir.
Een man is donderdag overleden na onwel te zijn geworden in de cel van een politiebureau in het noord-Marokkaanse Tetouan.
Een bejaarde Marokkaanse man die goederen vervoerde tussen Sebta en Marokko, is dinsdagochtend bij de grensovergang aan een hartaanval bezweken.