Paniek in toestel Ryanair Oujda-Brussel (video)
De passagiers van een vlucht van Ryanair tussen Oujda en Brussel hebben zondag de schrik van hun leven gehad. Het vliegtuig werd flink heen en weer geschud tijdens de reis.
- Marokko
Een Marokkaanse man is vandaag op een vlucht van Ryanair tussen Marrakech en Dole in Frankrijk overleden.
De tachtiger overleed aan een natuurlijke dood volgens Leprogres. Een dokter die zich aan boord bevond probeerde nog om hem te reanimeren, tevergeefs.
Het vliegtuig landde deze vrijdag om 11:20 uur op het vliegveld van Dole in Tavaux. De man keerde terug naar Frankrijk waar hij woonde.
Een passagier vertelde dat de bemanning hen op de hoogte had gebracht van de situatie. Daarna "ging alles erg snel". Het toestel werd "langs voren ontruimd en alles gebeurde in de kalmte".
Lees meer
De passagiers van een vlucht van Ryanair tussen Oujda en Brussel hebben zondag de schrik van hun leven gehad. Het vliegtuig werd flink heen en weer geschud tijdens de reis.
Een passagier waarvan de nationaliteit niet werd bevestigd, is maandag op een vlucht van Transavia tussen Frankrijk en Marokko overleden.
Een toestel van EasyJet tussen Manchester en Agadir heeft op zondag een gedwongen tussenlanding in Casablanca moeten maken vanwege twee dronken passagieres.
Ryanair heeft de opening van meerdere nieuwe vluchten vanuit Belgische luchthavens naar Marokko aangekondigd voor het winterseizoen.
Een toestel van Royal Air Maroc tussen Casablanca en Tunis heeft donderdag rond 10:30 uur ’s ochtends een noodlanding moeten maken in Algerije.