Rabbijn uit Israël komt om bij zwaar verkeersongeval in Casablanca
Bij een zwaar verkeersongeval in Casablanca zijn afgelopen vrijdag één dode en twee zwaar gewonden gevallen. De slachtoffers zijn drie Israëliërs, waaronder de rabbijn David Levy.
3 september 2019 - 18:20 - Marokko
Bij een zwaar verkeersongeval in de provincie Sidi Kacem zijn afgelopen vrijdag een koppel en hun dochtertje om het leven gekomen.
Hibapress bericht dat de ouders en hun twee dochters op een motorfiets reden toen ze door een vrachtwagen werden aangereden.
De ouders en het jongste meisje waren op slag dood. De oudste dochter van het koppel werd zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht.
De bestuurder van de vrachtwagen zou voor een nog onbekende reden de controle over zijn voertuig hebben verloren. Hij reed meerdere voetgangers en het gezinnetje aan. Meerdere andere slachtoffers werden gewond naar het provinciaal ziekenhuis afgevoerd. Over hun toestand wordt niets vermeld.
Lees meer
Bij een zwaar verkeersongeval in Casablanca zijn afgelopen vrijdag één dode en twee zwaar gewonden gevallen. De slachtoffers zijn drie Israëliërs, waaronder de rabbijn David Levy.
Bij een zwaar verkeersongeval op de weg van Safi in Marokko, zijn eerder deze week één dode en één gewonde gevallen.
Bij een zwaar verkeersongeval op maandag is in de provincie El Jadida in Marokko een heel gezin om het leven gekomen.
Bij een zwaar verkeersongeval in Temara bij Rabat zijn drie mensen om het leven gekomen. Een vierde slachtoffer raakte zwaargewond.
Bij een zwaar verkeersongeval op de weg tussen Ourika en Marrakech zijn afgelopen woensdag drie doden gevallen.