Marokkaanse soldaat vermoord in Centraal Afrika
Een Marokkaanse Blauwhelm van de Minusca vredesmissie van de Verenigde Naties in Centraal Afrika is zondag door een gewapende groep vermoord.
- Marokko
Aziz Moulay Mbark werd een week geleden in Centraal Afrika vermoord. De Marokkaanse soldaat werkte samen met de VN-vredesmissie Minusca. Hij werd zondag in Tazaghine begraven. Video!
Lees meer
Een Marokkaanse Blauwhelm van de Minusca vredesmissie van de Verenigde Naties in Centraal Afrika is zondag door een gewapende groep vermoord.
De Marokkaanse Blauwhelm die sinds een aanval op een konvooi van de VN-vredesmissie Minusca in Centraal Afrika werd vermist, is dood aangetroffen.
Een Marokkaanse Blauwhelm van de VN-vredesmissie Minusca in Centraal-Afrika is afgelopen zondag in Rafai doodgeschoten.
De Chenaninsaurus barbaricus leefde 66 miljoen jaar geleden. Resten van de dinosaurus werden onlangs in een fosfaatmijn in Khouribga ontdekt.
Een Marokkaanse Blauwhelm is in Centraal-Afrika overleden. Rachid Abarki was korporaal-chef van het Marokkaanse contingent van de vredesmissie Minusca.