28 november 2022 - 11:00 - Sport
De Marokkaanse nationale ploeg heeft een marktwaarde van 241,1 miljoen euro, de hoogste van de Arabische teams op het WK in Qatar.
Volgens gegevens van de gespecialiseerde website Transfermarkt is het Marokkaanse team het sterkste Arabische team in termen van marktwaarde op het WK dankzij zijn sterspelers, waaronder Achraf Hakimi en Hakim Ziyech. De waarde van de rechtsback van Paris Saint-Germain wordt momenteel geschat op 65 miljoen euro, waarmee hij de duurste Arabische speler is die aan het toernooi deelneemt.
Lees ook: Walid Regragui is 22ᵉ best betaalde bondscoach op WK
Met een marktwaarde van 62,4 miljoen euro is het Tunesisch elftal tweede in de Arabische wereld. Daarna volgt Saoedi-Arabië met 25,4 miljoen euro. WK-gastheer Qatar staat op de vierde plaats met een marktwaarde van 14,9 miljoen euro.
Lees ook: Marokko speelt gelijk tegen Kroatië op WK
Marokko speelt in Groep F met België, Kroatië en Canada. Woensdag speelden de Atlas Leeuwen tegen Kroatië in het Al-Bayt stadion. De wedstrijd eindigde in een doelpuntloos gelijkspel. De spelers van Walid Regragui versloegen zondag ook België met 2-0 in het Al-Thumama stadion.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko