Zoeken

Marokko veroordeelt Hamza B. voor dubbele liquidatie Amsterdam

25 december 2014 - 12:29 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De rechter in Tanger heeft een man verdacht van een dubbele liquidatie in de Amsterdamse Staatsliedenbuurt, tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld.

Hamza Belhadj werd schuldig bevonden aan moord op Youssef Lkhorf (28) en Saïd el Yazidi (21), tijdens een schietpartij in december 2012.

De rechter legde de Marokkaanse Nederlander ook een schadevergoeding op van 18.000 euro aan de nabestaanden en 11.000 aan de agenten die werden beschoten.

Belhadj vluchtte kort na de schietpartij naar Marokko. Hij werd in juni 2013 op de luchthaven van Tanger aangehouden. Hij wilde er zijn vriendin ophalen.

Lees meer

Levenslang voor dubbele liquidatie Amsterdam

Twee Marokkaanse Nederlanders zijn door de rechtbank van Amsterdam tot levenslang veroordeeld voor de dubbele liquidatie in de Staatsliedenbuurt eind 2012.

Marokko veroordeelt buitenlanders voor terrorisme

De antiterrorisme rechtbank van Salé heeft eind vorige week acht terreurverdachten veroordeeld. Onder hen de Fransman Pierre Pascal.

Politieagent in Marokko 20 jaar cel in voor schieten op vriendin

De rechtbank van Agadir heeft een politieman tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld die geprobeerd had om met zijn dienstwapen zijn vriendin te vermoorden.

Moeder en kinderen cel in voor moord in Marokko

De rechtbank in Oujda heeft een moeder en haar twee kinderen tot 15 jaar gevangenisstraf veroordeeld. Zij werden schuldig bevonden aan moord met voorbedachte rade.

Rechtbank Tanger bevestigt 20 jaar cel voor liquidaties Amsterdam

De rechtbank van Tanger heeft Hamza Belhadj in hoger beroep opnieuw tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld. De jonge Marokkaan is betrokken bij de dubbele liquidatie in de...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team