7 juni 2018 - 13:50 - Marokko
Mooi initiatief van de Marokkaanse vereniging Jood, die dankzij de hulp van enkele sponsors een "douche-vrachtwagen" voor daklozen in Casablanca wil lanceren.
Op Facebook laat de organisatie weten dat daklozen eerder naar hamams werden gestuurd maar dat dat al bijna een jaar niet meer het geval is. Reden daarvan is dat daklozen soms heel erg vuil zijn waardoor ze in de meeste hamams niet worden toegelaten. Klanten vrezen namelijk dat ze ziektes met zich meebrengen.
Jood heeft een ander idee gehad en wil een vrachtwagen van 3,5 ton aanschaffen om het als een "mobiele douche" in te richten. Daarvoor krijgt de vereniging hulp van ingenieurs die gespecialiseerd zijn in de transformatie van voertuigen om een volledig op maat gemaakt prototype te creëren dat autonoom water en energie levert.
De vrachtwagen krijgt drie douches, een kapper- en scheerruimte en een ruimte om propere kleren en schoenen op te bergen.
Je woning in Marokko lenen? Dan moet je belasting betalen!
Marokko in wereldtop, vierde luchtmacht in Afrika
Nokia bouwt Medusa-internetkabel tussen Marokko en Europa
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Trump opent deur voor Amerikaanse investeringen in de Sahara
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Marokko in wereldtop, vierde luchtmacht in Afrika
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"
Marokko ontslaat onverwachts leraren in België
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Ophef in Nador: gebakjes met glassplinters