Zoeken

Marokko: 32 verkeersdoden en 1800 gewonden in week tijd

28 december 2018 - 13:45 - Marokko

Geschreven door Said A.

In Marokko zijn in de week van 17 tot 23 december 32 mensen bij verkeersongevallen omgekomen. In dezelfde periode raakten 1800 weggebruikers gewond.

Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werden 1471 verkeersongevallen in stedelijk gebied geregistreerd. Het merendeel van deze ongevallen zijn te wijten aan de niet-naleving van de voorrang, onoplettendheid van bestuurders en voetgangers, snelheid, richtingverandering zonder te waarschuwen, roekeloos rijgedrag en een slechte kennis van het voertuig.

Dezelfde week werden 36.136 verkeersboetes uitgedeeld, 12.049 proces-verbalen uitgeschreven en 24.087 boetes voor een totaal bedrag van 5.318.650 dirham betaald, aldus de DGSN.

De dienst bericht nog dat 6559 rijbewijzen werden ingetrokken, 5359 voertuigen in beslag werden genomen en 131 voertuigen definitief van de weg werden gehaald.

Lees meer

Marokko: 19 doden in week tijd bij verkeersongevallen

De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft gegevens vrijgegeven over verkeersongevallen in Marokko in de week van 4 tot 10 maart.

Marokko: 17 doden en 1900 gewonden in week tijd

De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft nieuwe cijfers vrijgegeven over de verkeersongevallen in de week van 15 tot 21 april in Marokko.

Marokko: ruim 30.000 boetes in week tijd

De Marokkaanse politie heeft in de week van 5 tot 11 november ruim 30.000 verkeersboetes uitgedeeld in stedelijke gebieden.

Marokko: 17 doden en 1957 gewonden in week tijd

Marokkaanse wegen blijven extreem gevaarlijk. Nieuwe gegevens van de nationale veiligheidsdienst DGSN komen dat opnieuw bevestigen.

Marokko: zoveel brachten verkeersboetes vorige week op

De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft de cijfers vrijgegeven omtrent verkeersongevallen in de week van 28 januari tot 3 februari 2019.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team