Zoeken

Marokko: docent met zuur aangevallen in Ouarzazate

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Een docent is woensdagochtend in het Marokkaanse Ouarzazate door twee onbekenden met zuur aangevallen.

Het slachtoffer werd in een ernstig toestand naar het Sidi Hssain Benaceur ziekenhuis gebracht. Door de ernstige brandwonden die hij aan het gezicht opliep werd besloten hem naar het Ibn Tofail ziekenhuis in Marrakech te sturen.

Volgens Al Massae heeft de politie een onderzoek gestart en probeert de twee daders te identificeren. De politie onderzoekt momenteel de beelden van de bewakingscamera’s van een nabijgelegen winkel.

Lees meer

Agent neergeschoten in Sidi Kacem

Een politieman is vrijdagavond ernstig gewond geraakt bij een schietpartij in het Marokkaanse Sidi Kacem.

Leerling die docent mishandelde in Ouarzazate cel in

De beelden schokten in Marokko. De 17-jarige leerling die een leerkracht op de Sidi Daoud middelbare school in Ouarzazate heeft mishandeld, zit in de gevangenis.

Leerling in Ouarzazate gearresteerd na mishandelen docent (video)

Zondagochtend heeft de politie een minderjarige leerling gearresteerd die een leraar op de middelbare school Sidi Daoud in het Marokkaanse Ouarzazate zou hebben mishandeld.

Marokkaanse tiener met zuur aangevallen in Spanje

Een jongeman van Marokkaanse afkomst verkeert in levensgevaar als gevolg van een aanval met zuur in het Spaanse Caspe bij Zaragoza.

Meisje in Casablanca met zuur overgoten voor telefoon

Een 32-jarige verdachte uit Derb Sultan in Casablanca, is dinsdag voor de rechter verschenen voor een zuuraanval en een poging tot diefstal.

Laatste nieuws

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team