Drugssmokkel verijdelt in Nador
De politie heeft maandagochtend in Nador een internationale drugssmokkel kunnen tegenhouden. 486 kilo cannabis werd in beslag genomen.
17 augustus 2020 - 19:50 - Marokko
De Marokkaanse veiligheidsdiensten hebben in de haven Tanger Med de smokkel van 190 kilo drugs naar Spanje voorkomen.
Volgens een verklaring van de politie in Tanger werd de drug in een autowrak met een Marokkaans kentekenplaat gevonden.
De resten van het voertuig moesten met een vrachtwagen naar Algeciras worden gebracht. De drug werd tijdens een gezamenlijke operatie van de politie en de douane gevonden.
Een onderzoek werd gestart. De 40-jarige bestuurder van de vrachtwagen werd gearresteerd en in bewaring gesteld.
Lees meer
De politie heeft maandagochtend in Nador een internationale drugssmokkel kunnen tegenhouden. 486 kilo cannabis werd in beslag genomen.
Een 54-jarige man is door agenten van de havenpolitie en de douane in Tanger Med gearresteerd voor internationale drugssmokkel.
De veiligheidsdiensten in de haven Tanger Med in het noorden van Marokko hebben maandag de smokkel voorkomen van 25,5 kilo cocaïne.
Een routine controle operatie van de Marokkaanse douane heeft donderdag tot de inbeslagneming van 920 kilo cannabis geleid.
De veiligheidsdiensten hebben in samenwerking met de douane in Tanger Med, dinsdagmiddag een poging gedwarsboomd om een lading van 450 kilo hasj te smokkelen aan boord van een...