1 juni 2020 - 12:00 - Marokko
De politie heeft afgelopen vrijdag in Casablanca een grote drugssmokkel verijdelt. 1,7 ton cannabis werd in beslag genomen.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN was een antidrugsactie georganiseerd nadat de politie een tip had gekregen van de Marokkaanse inlichtingendienst DGST over een drugssmokkel.
De DGSN bericht dat de drug in een goederenvrachtwagen werd gevonden. Het voertuig was bij de tolpoortjes van Tit Melill tegengehouden en doorzocht. In de vrachtwagen ontdekte de politie 1766 kilo cannabis.
De bestuurder van de vrachtwagen en zijn assistent werden gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen. Ze hadden de drug in het noorden van Marokko geladen. Over hun bestemming wordt niets vermeld.
Toekomst sterspelers Marokko baart bondscoach zorgen
Controverse rond Algerijnse scheidsrechter en Royal Air Maroc
Achraf Hakimi en Imaan Hammam in koppel?
België waarschuwt reizigers voor Marokko
Vader Lamine Yamal voor de rechter, dubbele rol in steekpartij
Fikse boete voor man die uitkering ontving tijdens vakantie in Marokko
België waarschuwt reizigers voor Marokko
Geen schaduw, wel palmbomen: kritiek in Marokko
Marokko pakt landroof keihard aan
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko