24 januari 2019 - 14:40 - Economie
Een directe luchtverbinding tussen Marokko en China zal naar verwachting eind dit jaar of ten laatste begin volgend jaar worden geopend.
Volgens Adel El Fakir, directeur van het Marokkaans verkeersbureau ONMT, zijn onderhandelingen aan de gang tussen het Marokkaanse ministerie van Toerisme en de Chinese autoriteiten.
Welke luchtvaartmaatschappij de directe vlucht zal verzorgen wenst El Fakir nog niet bekend te maken. De nieuwe route is voornamelijk gericht op mensen uit Beijing en Shanghai die Marokko willen bezoeken. Het ONMT heeft in beide steden een agentschap.
Het doel van de nieuwe luchtroute is de bestemming Marokko te promoten bij Chinese toeristen. Het ONMT wil daarvoor ook zijn aanwezigheid versterken op populaire apps in China zoals Wechat en Sinawebo.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Oneerlijke Concurrentie? Europa klaagt over Marokkaanse avocado-import
Marokko pompt honderden miljarden in transformatie
Doorbraak in Marokkaans gasproject in Tendrara
Grote Zwitserse groep vestigt zich in Marokko
Marokko zoekt LNG-terminal voor Nador West Med
Export watermeloenen naar EU, Marokko verliest
Woede in Casablanca om peperdure waterrekening
Sluiting B.Laban-winkels in Egypte door schadelijke bacterie: volgt Marokko?