Marokko eerste toeristische bestemming in Afrika en 30e wereldwijd
Ruim 12 miljoen toeristen bezochten Marokko vorig jaar volgens de voorzitter van het Marokkaans verkeersbureau ONMT, Adel El Fakir.
24 januari 2019 - 14:40 - Economie
Een directe luchtverbinding tussen Marokko en China zal naar verwachting eind dit jaar of ten laatste begin volgend jaar worden geopend.
Volgens Adel El Fakir, directeur van het Marokkaans verkeersbureau ONMT, zijn onderhandelingen aan de gang tussen het Marokkaanse ministerie van Toerisme en de Chinese autoriteiten.
Welke luchtvaartmaatschappij de directe vlucht zal verzorgen wenst El Fakir nog niet bekend te maken. De nieuwe route is voornamelijk gericht op mensen uit Beijing en Shanghai die Marokko willen bezoeken. Het ONMT heeft in beide steden een agentschap.
Het doel van de nieuwe luchtroute is de bestemming Marokko te promoten bij Chinese toeristen. Het ONMT wil daarvoor ook zijn aanwezigheid versterken op populaire apps in China zoals Wechat en Sinawebo.
Lees meer
Ruim 12 miljoen toeristen bezochten Marokko vorig jaar volgens de voorzitter van het Marokkaans verkeersbureau ONMT, Adel El Fakir.
Marokko en China hebben dinsdag in Rabat een overeenkomst gesloten over een donatie van 140 miljoen dirham voor openbare projecten.
De Israëlische luchtvaartmaatschappij El Al wil zijn terugkeer maken op de Marokkaanse markt met een directe vlucht tussen Tel Aviv en Casablanca.
De low-cost luchtvaartmaatschappij Transavia en het Marokkaans verkeersbureau ONMT hebben een overkomst gesloten voor de heropening van de route tussen Parijs en Dakhla.
In Marokko werd een zorgwekkende daling van het aantal aankomsten van Chinese toeristen waargenomen. Noch het ministerie van Toerisme, noch de reisprofessionals in het land...