Peuter in Agadir mishandeld en met sigaretten verbrand door vader
Een man is dinsdag voor de procureur des konings bij het hof van beroep in Agadir verschenen voor de mishandeling van zijn 2-jarig zoontje.
6 november 2019 - 12:20 - Marokko
De vader van een leerling heeft eind vorige week de directeur van de Ahmed Chawki middelbare school in Fez zwaar mishandeld.
Het slachtoffer werd in zijn bureau aangevallen en raakte gewond aan het hoofd en het gezicht. Hij werd naar het Ghassani ziekenhuis in Fez afgevoerd.
Barlamane bericht dat de redenen die tot de agressie leidden voorlopig niet bekend zijn. De provinciale delegatie voor Onderwijs van Moulay Yacoub heeft een commissie opgericht om het incident te onderzoeken en het slachtoffer te steunen.
Het parket heeft eveneens een onderzoek bevolen naar de mishandeling. Of de vader werd gearresteerd wordt niet vermeld.
Lees meer
Een man is dinsdag voor de procureur des konings bij het hof van beroep in Agadir verschenen voor de mishandeling van zijn 2-jarig zoontje.
Een imam is in Rabat door een man met psychische problemen aangevallen. Het slachtoffer werd zwaar mishandeld met een metalen staaf.
Drie leerlingen van de Ibn Khaldoun middelbare school in Fez zijn gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen voor het mishandelen van een docent.
Een Marokkaanse douanier is afgelopen zondag bij de grensovergang van Tarajal naar Sebta, zwaar mishandeld door een man die Marokko binnen wilde.
De moeder en twee andere familieleden van een leerlinge in Fez, zijn door de politie gearresteerd voor het mishandelen van een schooldirectrice.