Zoeken

Marokko: 700 kilo drugs op strand onderschept

1 september 2019 - 12:20 - Marokko

Geschreven door Said A.

De Marokkaanse politie heeft vrijdag de smokkel van 700 kilo cannabis vanaf een strand van Assilah naar Spanje tegengehouden.

Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werd de drug in een bedrijfswagen gevonden. In het voertuig ontdekten de agenten naast de cannabis ook vijf mobiele telefoons.

De 19-jarige bestuurder van de wagen werd gearresteerd. Hij werd in bewaring gesteld en wordt verdacht van lidmaatschap aan een criminele organisatie gespecialiseerd in de internationale drugshandel.

Een onderzoek is aan de gang. De politie sluit nieuwe arrestaties niet uit, aldus persagentschap MAP.

Lees meer

Sebta : wereld-Marokkaan met 98 kilo drugs gepakt

De Marokkaanse douane en politie hebben tijdens een controle bij de grensovergang van Bab Sebta eerder deze week 98 kilo hasj onderschept.

Douane neemt 20 kilo cannabis in beslag in Bab Sebta

Bij de grensovergang van Bab Sebta is een auto met een Marokkaans kentekenplaat tegengehouden met 20 kilo cannabis aan boord. Dat bericht persagentschap MAP.

Marokko: grote drugsvangst in Martil (foto’s)

De Marokkaanse veiligheidsdiensten hebben afgelopen zondag een grote drugssmokkel vanaf de kust van Martil verijdeld.

Marokko: mooie drugsvangst in Imzouren

In het Marokkaanse Imzouren hebben de hulptroepen op woensdag een grote hoeveelheid cannabis onderschept. De lading was voor Europa bestemd.

Marokko: ruim 6 ton drugs onderschept in Guelmim (foto’s)

Dankzij een tip van de Marokkaanse inlichtingendienst heeft de politie in Guelmim een lading van 6,4 ton drugs onderschept. Vier verdachten werden gearresteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team