Passagier met rugzak vol cocaïne betrapt op luchthaven Casablanca
Een Ghanese man is donderdag door de politie op de luchthaven van Casablanca gearresteerd voor cocaïnesmokkel.
29 januari 2018 - 19:20 - Marokko
Een Braziliaanse man is zaterdag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor cocaïnesmokkel.
In zijn spullen had de 36-jarige man 65 bolletjes cocaïne verstopt. In totaal werd 525 gram cocaïne ontdekt.
Volgens de DGSN kwam de man van Sao Paolo en was op weg naar Parijs. Hij werd naar het Ibn Rushd ziekenhuis in Casablanca gebracht om te controleren of hij ook bolletjes cocaïne had geslikt.
Lees meer
Een Ghanese man is donderdag door de politie op de luchthaven van Casablanca gearresteerd voor cocaïnesmokkel.
Een Nigeriaan is zaterdag met 280 gram cocaïne betrapt door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca.
Agenten van de BCIJ hebben in de haven van Casablanca een lading van 546 kilo cocaïne afkomstig uit Zuid-Amerika onderschept.
Een Braziliaanse vrouw is op de luchthaven van Casablanca met bijna twee kilo cocaïne betrapt.
Een Braziliaan is op de luchthaven van Casablanca gearresteerd met 985 gram cocaïne in zijn maag.