Marokko: dodelijke val in Tinghir
Een man van rond de vijftig jaar is eerder deze week in het Marokkaanse Tinghir omgekomen na van een palmboom te zijn gevallen.
- Marokko
In een school in Tinghir is afgelopen vrijdag een oude bom ontdekt. De school werd ontruimd en de omgeving door de politie geblokkeerd.
H24 bericht dat de bom door bouwvakkers werd gevonden die renovatiewerken verrichten in de lagere school.
Onmiddellijk na de vondst van de bom werd de Koninklijke gendarmerie gewaarschuwd en werd de omgeving ontruimd.
De explosieve opruimingsdienst heeft de bom onschadelijk gemaakt. Een onderzoek is aan de gang naar de oorsprong van de bom.
Lees meer
Een man van rond de vijftig jaar is eerder deze week in het Marokkaanse Tinghir omgekomen na van een palmboom te zijn gevallen.
De resten van een menselijk skelet werden op zaterdag 2 november in Mejjat, in de provincie Chichaoua, ontdekt tijdens de aanleg van een nieuwe weg.
De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft in een verklaring gereageerd op berichten in de media over verschillende aanvallen die in de regio van Tinghir zouden zijn gepleegd...
Teams van de BCIJ politie hebben onder toezicht van de Marokkaanse inlichtingendienst DGST twee geheime wapenopslagplaatsen in Marokko ontdekt.
Een valse bommelding heeft maandag voor chaos gezorgd in de Franse middelbare school Descartes in Rabat. De school werd volledig ontruimd na de vondst van een verdacht pakket.