Zoeken

Marokko: beenhouwer die belager vermoordde vrijgesproken

28 januari 2018 - 19:40 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een beenhouwer die in Rabat zijn belager vermoordde en diens medeplichtige verwondde, is door de rechtbank vrijgesproken.

De beenhouwer, vader van twee kinderen, reed op dinsdag 16 januari rond 4:30 uur ’s ochtends op zijn motorfiets in de wijk Laayayda in Salé toen drie mannen hen tegenhielden. De drie hadden messen bij zich en wilden hem beroven.

Toen de beenhouwer aan het hoofd gewond raakte besloot hij terug te vechten. Hij haalde zijn beenhouwersmes naar boven en wist één van de verdachten te raken. Hij stak hem in de buik en verwondde zijn medeplichtige in het arm. De eerste verdachte overleed. Zijn vriend werd naar het ziekenhuis gebracht terwijl de derde verdachte wegvluchtte.

De rechtbank oordeelde na verhoor dat de beenhouwer uit zelfverdediging had gehandeld. Hij werd zaterdag vrijgelaten.

Lees meer

Familiemoord Tetouan: dader cel in

De jongeman die afgelopen donderdag vier leden van zijn familie vermoordde in Tetouan, is zondagochtend naar de Somal gevangenis overgebracht.

Onbekende steekt agent neer in Rabat

Een politieagent is tijdens zijn dienst met een mes aangevallen in Rabat. Hij raakte daarbij ernstig gewond.

Tetouan: taxichauffeur en beenhouwer waren drugsdealers

De politie heeft donderdag in Tetouan twee drugsdealers gearresteerd voor cocaïnehandel.

Agent met mes verminkt in Casablanca

Een agent is vrijdag in Casablanca ernstig gewond geraakt tijdens de arrestatie van een gezochte crimineel. De agent werd door de verdachte in het gezicht en de hand gestoken.

Marokko: overspelige gemeentevoorzitters vrijgesproken

De rechtbank van eerste aanleg in Mohammedia heeft de twee gemeentevoorzitters die dinsdag voor overspel waren gearresteerd, vrijgesproken.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team