22 april 2018 - 18:00 - Marokko
In Marokko is opnieuw het levenloos lichaam van een baby op een stortplaats gevonden, deze keer in Taourirt.
Het kindje werd door vuilnismannen ontdekt. Volgens Al Massae was het lichaampje in een bebloed deken gewikkeld. De baby lag er al zeker drie dagen.
De koninklijke gendarmerie werd erbij geroepen en een onderzoek werd gestart. Het lichaam van de baby werd naar het provinciaal ziekenhuis van Taourirt gebracht voor onderzoek.
Lees meer
Het lichaam van een pasgeboren baby werd dinsdag op een stortplaats in het Marokkaanse Tanger gevonden.
Het lichaam van een baby is zondag op een stortplaats in Zaio, op een dertigtal kilometers van Nador, gevonden.
In Tetouan heeft de politie dinsdag een 42-jarige vrouw gearresteerd voor de moord op haar pasgeboren baby.
Het lichaam van een pasgeboren baby werd zondag uit zee gevist bij een strand van Yacoub El Mansour in Rabat.
Het levenloos lichaam van een pasgeboren baby werd zondag in de tuinen van de Grote moskee van Inezgane gevonden.
Het lichaam van een pasgeboren baby werd afgelopen woensdag op het strand Casino in Harhora bij Rabat gevonden.
Een baby van slechts drie maanden is dinsdag in het Mohammed VI ziekenhuis in Marrakech overleden na door een zwerfhond te zijn gebeten.
De beelden van een man in rMarokko met het levenloos lichaampje van zijn pasgeboren dochtertje in zijn armen, werden in de afgelopen dagen op social media verspreid.
De politie in Casablanca heeft een onderzoek gestart naar berichten in de media over de vondst van 300 dode baby’s.
Het lichaam van een pasgeboren baby is donderdagochtend in een vuilcontainer in Casablanca gevonden.