8 januari 2020 - 17:20 - Wereld
Ridouan Taghi komt naar zijn pro-formazitting bij de rechtbank van Amsterdam. De Mocro-maffia leider wenst dat zelf volgens zijn advocate Inez Weski
De raadsvrouw vertelde in een interview met EenVandaag dat Taghi waarschijnlijk ook in de rechtbank zal spreken. Hij wil persoonlijk het proces meemaken en weten wat er over hem wordt gezegd.
Volgens Weski is de Marokkaans Nederlandse topcrimineel nog niet door de recherche verhoord en heeft hij ook nog geen bekentenis afgelegd. Het parket weigert dat te bevestigen.
Ridouan Taghi werd vorige maand in een villa in Dubai gearresteerd en door een Nederlands politieteam naar Nederland gevlogen. Hij wordt sindsdien vastgehouden in de extra beveiligde gevangenis van Vucht.
Taghi, die sinds 2016 in Dubai verbleef, wordt verdacht van meerdere liquidaties en moordpogingen, alsook internationale cocaïnehandel. Hij werd ook door Marokko gezocht voor de dodelijke schietpartij in het café La Crème in Marrakech.
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Strenge controle op brandstof in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Toeristen riskeren celstraf na kus in moskee (video)
Minister Rachida Dati in opspraak door juwelenschandaal
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen