Zoeken

Marokko: achtervolging in tegengestelde richting op snelweg

21 april 2020 - 15:20 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag de achtervolging ingezet met een drugsauto op de snelweg van Tanger.

De inzittenden, leden van een drugsorganisatie uit het noorden van Marokko, reden over meerdere kilometers tegen het verkeer in.

Toen de politie de achtervolging inzette besloten de verdachten het voertuig met 3,5 ton cannabis in een veld achter te laten. Allen zouden iets later door een medeplichtige zijn opgehaald. De politie staakte toen de achtervolging uit vrees een ongeval te veroorzaken.

Volgens de veiligheidsdiensten moesten de verdachten de drug naar het strand van Chlihat brengen waar het in een motorboot zou worden geladen om naar Spanje te worden gesmokkeld. De drug werd in beslag genomen.

Lees meer

Marokkanen komen om tijdens achtervolging op volle zee

Twee Spaanse Marokkanen zijn in de nacht van zondag op maandag omgekomen tijdens een achtervolging met de politie in de Straat van Gibraltar.

Marokko: zakenman na urenlange achtervolging opgepakt

Een patrouille van de koninklijke gendarmerie heeft na een achtervolging van ruim drie uur in het Marokkaanse Anzi een zakenman en twee andere verdachten gearresteerd.

Spanjaarden door Marokkaanse gendarmerie opgepakt na achtervolging

Twee Spanjaarden zijn eerder deze week na een achtervolging op zee, door een patrouille van de Koninklijke gendarmerie gearresteerd met 90 kilo cannabis.

Marokko: drugssmokkelaars opgepakt na wilde achtervolging

Vier verdachten zijn vrijdag tijdens een gezamenlijke antidrugsactie van het leger en de koninklijke gendarmerie in de regio van Larache gearresteerd met 5 ton cannabis.

Antidrugsactie in Casablanca, 1,7 ton cannabis onderschept

De politie heeft afgelopen vrijdag in Casablanca een grote drugssmokkel verijdelt. 1,7 ton cannabis werd in beslag genomen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team