2 april 2021 - 19:10 - Marokko
De oudste bewoner van de regio Chellalate, de 121-jarige Hadda Kessou, heeft inmiddels beide doses van het coronavaccin ontvangen. Ter gelegenheid van de tweede prik kreeg ze bezoek van een cameraploeg van 2M, die verslag deed van de vaccinatie van een van de oudste inwoners van Marokko.
Kessou is nog altijd erg fit voor haar leeftijd. De journalisten van 2M troffen haar thuis waar ze omringd door familie aan het wachten was op haar tweede inenting.
Nadat het vaccinatieteam haar de tweede dosis had toegediend vertelde haar dochter dat de vaccinatie van Kessou zonder problemen is verlopen. Vanwege haar hoge leeftijd en gulle inborst is Kessou in heel de regio bekend en geliefd.
Ook dokter Mohammed Errami kwam aan het woord. Hij stuurde het mobiele vaccinatieteam aan dat is bedoeld om mensen die niet kunnen reizen, zoals Hadda Kessou, alsnog van een vaccin te voorzien.
Reportage in het Frans
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop