27 november 2012 - 19:06 - Marokko
Viagra, bekende medicijn tegen erectiestoornissen, is het derde meest verkochte medicijn in Marokko. Dat blijkt uit een recent financieel verslag van het Amerikaans laboratorium Pfizer.
De blauwe pil wordt steeds meer geconsumeerd in Marokko, ondanks de sterke concurrentie van nagemaakte pillen en smokkelwaar uit Europese landen zoals Frankrijk en Spanje, merkt Pfizer op in het verslag.
De steeds stijgende verkoop van Viagra in Marokko, komt onder andere doordat ook jongeren het steeds meer gebruiken. In Marokko kampen vier miljoen mannen namelijk met erectiestoornissen.
In Marokko is Viagra daarom ook regelmatig aanleiding tot de meest gekke of trieste situaties. Zo overleed vorige week een Saoediër aan een overdosis Viagra in een bordeel in Rabat. De man had net drie pillen geslikt.
In juni was een vrachtwagen met smokkelwaar, met inbegrip van een grote hoeveelheid Viagra, in beslag genomen door de Marokkaanse politie in Guerguerat, aan de grens met Mauritanië.
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd