13 april 2022 - 09:00 - Marokkanen in het buitenland
Gendarmes van het departement Drôme in Frankrijk, hebben op donderdag 7 april op de autosnelweg A7 in de richting van Parijs, twee Marokkaanse bestelwagens aangehouden. Deze waren op zijn zachtst gezegd te zwaar beladen. De voertuigen wogen elk 7,5 ton méér dan normaal is toegestaan.
De controle vond donderdag plaats in de streek van Valence. De twee Marokkaanse chauffeurs waren op weg naar de regio Parijs, zoals de Franse krant Le Dauphiné Libéré bericht. De twee bestelwagens, die een bruto voertuiggewicht van 10 ton hebben, wogen allebei 17,5 ton. Een overgewicht van 7,5 ton.
Lees ook: Overladen Marokkaanse bus tegengehouden in Frankrijk, 4200 euro boete
De twee chauffeurs hebben een boete van 1890 euro moeten betalen, oftewel 90 euro per 500 kilo. Zij werden er ook toe verplicht hun voertuigen te lossen om de maximumgrens van 10 ton te halen. Daarna mochten zij hun reis naar Parijs voortzetten.
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Dit mogen Marokkanen in het buitenland belastingvrij meenemen naar Marokko
Marokko start zomeroperatie voor miljoenen terugkerende landgenoten
Marokkaanse diaspora: auto invoeren in Marokko, wat je absoluut moet weten
Marhaba 2025: belangrijk bericht voor Marokkaanse diaspora
Klachten Marokkaanse diaspora eindelijk gehoord?
Marokko-reizigers opgelet! Spanje onthult ’kritieke periodes’
Rederij zet vol in op Marokko met grotere veerboot
Marhaba 2025: soepelere douaneregels voor Marokkaanse diaspora