Zoeken

Tweederde Marokkanen tegen eten tijdens Ramadan

- Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Uit een nieuw onderzoek blijkt dat tweederde van de Marokkanen tegen eten of drinken tijdens de maand Ramadan zijn.

Voor het onderzoek van Sunergia werden 1000 mensen telefonisch ondervraagd. 68% vindt dat overdag eten tijdens de Ramadan gestraft moet worden, 22% oordeelt van niet, 3% weigert te antwoorden en 7% aarzelt.

Mannen tussen 45 en 54 jaar op het platteland zijn het minst tolerant terwijl vrouwen "minder streng" zijn in hun mening.

In het noorden en het noordoosten van Marokko is de bevolking het minst tolerant tegenover mensen die de Ramadan niet respecteren. In het zuiden van het land is de bevolking het mildst.

Lees meer

Ramadan bijna gedaan, Marokko keert naar zomertijd

In de nacht van zondag 17 juni 2018 keert Marokko om 02:00 uur terug naar zomertijd. Dat bericht het ministerie van Openbare diensten en Modernisatie van de administratie.

Welk impact heeft de Ramadan op het dagelijks leven van Marokkanen (video)

Ramadan is vandaag begonnen in Marokko en in de meeste Europese en Arabische landen. Maar hoe beleven Marokkanen het vasten?

Ramadan begint op donderdag 17 mei in Marokko

De maand Ramadan begint morgen, donderdag 17 mei, in Marokko. Dat heeft het ministerie van Habous en Islamitische zaken vanavond bevestigd.

Daders lynchpartij Safi getuigen met ontbloot gezicht (video)

De belagers van een studente en de chauffeur van een minibusje in de regio van Safi hebben zichzelf bij de politie gemeld nadat twee van hen werden gearresteerd.

Ramadan gedaan, Marokko deze nacht terug naar zomertijd

Marokko keert in de nacht van zondag 17 juni 2018 terug naar zomertijd. Dat laat het ministerie van Openbare dienst en Modernisering van de administratie in een verklaring weten.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team