Zoeken

Voetbalbond Marokko behoudt bondscoach Taoussi

31 januari 2013 - 13:28 - Sport

Geschreven door Laila A.

De Marokkaanse Voetbalbond heeft bevestigd dat het zijn vertrouwen behoudt in bondscoach Rachid Taoussi.

Taoussi kende met de Atlas Leeuwen weinig succes in de Afrika Cup 2013. Marokko werd in de eerste ronde al uitgeschakeld.

Aan de media vertelde Taoussi dat Ali Fassi Fihri, baas van de Marokkaanse voetbalbond, hem had gebeld om zijn vertrouwen te bevestigen.

Taoussi, bondscoach sinds september, is teleurgesteld door het resultaat van Marokko maar vindt dat zijn team met waardigheid heeft gespeeld. Marokko kende, met drie gelijke spelen, geen enkele echte nederlaag.

De Atlas Leeuwen gaan zich vanaf nu voorbereiden op de WK-2014 kwalificaties. Verder hoopt Taoussi de Afrika Cup 2015 in Marokko te winnen.

Lees meer

Luis Fernandez getipt als bondscoach Marokko

De Marokkaanse voetbalbond is op zoek naar een nieuwe bondscoach. Luis Fernandez, voormalig coach van de Israëlische club Beitar Jeruzalem, wordt getipt om Rachid Taoussi te...

Marokkaanse internationals weigeren selectie door Taoussi

Een aantal Marokkaanse internationals weigeren voor het Marokkaans elftal te spelen, zolang deze onder leiding staat van bondscoach Rachid Taoussi.

Atlas Leeuwen krijgen 1,7 miljoen dirham voor overwinning Afrika Cup

De Atlas Leeuwen krijgen elk 1,7 miljoen dirham als ze de Afrika Cup weten te winnen. Marokko begint de Afrikaanse competitie op zaterdag tegen Angola.

Walid Regragui en Rachid Benmahmoud assistenten van Taoussi

Rachid Taoussi, nieuwe bondscoach van Marokko, heeft als eerste assistent gekozen voor Walid Regragui, 37 en voormalige Atlas Leeuw.

Adil Ramzi getipt als nieuwe aanvoerder Atlas Leeuwen

Bondscoach Rachid Taoussi wil de Marokkaanse middenvelder van Roda JC, Adil Ramzi, als nieuwe aanvoerder van de Atlas Leeuwen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team