20 februari 2013 , 15:22 - Saïd Amraoui - Sport
Bondscoach Rachid Taoussi heeft aan de Marokkaanse voetbalbond gevraagd een oefenduel te voorzien tegen Algerije op 5 maart.
Volgens Echorouk wil Rachid Taoussi de lokale selectie voorbereiden op de Afrika Cup U23, gepland in 2014 in Zuid-Afrika.
Marokko speelt in de kwalificatie voor de Afrika Cup U23 tegen Tunesië. De heenwedstrijd wordt in Tunesië gespeeld tussen 21 en 23 juni 2013, terwijl de return wedstrijd tussen 5 en 7 juli in Marokko is gepland. Algerije zal het opnemen tegen Libië.
De competitie, waaraan 16 landen deelnemen, werd voor het eerst georganiseerd in Abdijan in 2009. Landen mogen enkel spelers oproepen die voor de nationale competitie uitkomen. De 2011-editie werd gewonnen door Tunesië.
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Strenge controle op brandstof in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière