10 juli 2018 - 15:40 - Wereld
Meerdere vlaggen waaronder die van Marokko waren gisteren zichtbaar in de Knesset, het Israëlisch parlement, en bij het Israëlische ministerie van Buitenlandse zaken.
Er was geen Marokkaanse delegatie aanwezig noch een politieke meeting gepland. Het ging enkel om een tentoonstelling van alle landen die zich kwalificeerden voor het wereldkampioenschap in Rusland.
"Ter gelegenheid van het WK werden alle vlaggen van de deelnemende landen, met inbegrip van Arabische en islamitische landen, bij de Knesset (Israëlisch parlement) in Jeruzalem gehesen: #Saoedi-Arabië, #Iran, #Egypte, #Tunesië en #Marokko.", leest men op het Twitter-account van de Israëlische regering.
Hetzelfde bericht werd via Twitter door het Israëlische ministerie van Buitenlandse zaken gepubliceerd.
Rechtszaak Dounia Batma "geplaagd door onregelmatigheden"
Frankrijk wil Turk en Tunesiër naar Marokko uitzetten
Ook NASA gebruikt kaart van Marokko met Sahara
Tanger zal nog moeten wachten op kabelbaan
Marokko: tragische einde voor bekende drugsbaron
Mo Ihattaren verrast 17-jarige Ruben met voetbalshirt
Frankrijk wil Turk en Tunesiër naar Marokko uitzetten
Ook NASA gebruikt kaart van Marokko met Sahara
Amerikaanse State Department en CIA gebruiken Marokkaanse kaart met Sahara
Moslims VK zullen tijdens de Ramadan ’s nachts worden gevaccineerd
Duitsland reageert op besluit van Marokko
Solaimane Atrach al maand vermist in Brussel
België kan de Marokkaanse Malika El Aroud het land niet uitzetten
Ammar zorgt ervoor dat de NS-website blijft draaien