Jonge Marokkaan doodgestoken in Frankrijk
Rachid Aananouch, een jongeman van Marokkaanse afkomst, werd afgelopen donderdag doodgestoken in de wijk La Chanaye in het Franse Mâcon.
- Marokko
Rachid Khadiri Abdelmoula heeft dinsdag in het Italiaanse Turijn zijn proefschrift gepresenteerd. De jonge Marokkaan werkte enkele jaren geleden nog als straatverkoper.
Rachid, die in 1987 werd geboren, is officieel doctor. De jongeman is bekend bij veel toeristen die Turijn bezochten, waar hij jarenlang aanstekers en ander spulletjes verkocht om zijn studies te financieren.
Enkele jaren geleden had hij reeds de aandacht getrokken van Italiaanse media. Hij beloofde toen dat hij zijn studies ging voortzetten, een belofte die hij heeft gehouden. Rachid bracht enkele maanden door in Zwitserland waar hij voor een groot bedrijf werkte terwijl hij aan zijn thesis werkte. Hij wenst nu in Turijn te blijven er te werken.
Lees meer
Rachid Aananouch, een jongeman van Marokkaanse afkomst, werd afgelopen donderdag doodgestoken in de wijk La Chanaye in het Franse Mâcon.
Een imam van rond de vijftig werd enkele dagen geleden in een moskee bij Temara gearresteerd voor pedofilie.
De Italiaanse politie heeft de arrestatie aangekondigd van twee verdachten voor de moord op een Marokkaanse vrouw in Verona enkele dagen geleden.
De Italiaanse politie heeft de arrestatie aangekondigd van een Marokkaan in de haven van Genua. In zijn auto werd 500.000 euro gevonden.
Een video van een straatverkoper die door overheidsagenten met veel geweld wordt behandeld in Casablanca zorgen voor controverse in Marokko.