Zoeken

Marokkaan vermoord in Italië

7 april 2018 - 20:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Het lichaam van een Marokkaanse man is enkele dagen geleden in Locate Varesino in het noorden van Italië gevonden.

Het slachtoffer, Nouredine El Azyz, werd volgens de media vermoord. Zijn lichaam werd door een wandelaar ontdekt.

Drie daklozen van Marokkaanse afkomst worden van de moord op de jongeman verdacht.

De politie gaat uit van een afrekening in verband met een drugshandel. Het 24-jarige slachtoffer had 900 euro en 70 gram drugs op zak. Hij was in het verleden al in aanraking gekomen met de politie voor drugshandel.

Lees meer

Seriemoordenaar daklozen Agadir zou 13 mensen hebben vermoord

De verdachte die vorige week werd gearresteerd voor de moord op meerdere daklozen in de regio van Agadir, zou in totaal dertien mensen hebben vermoord in januari en februari.

Marokkaan op straat neergestoken in Italië

Een man van Marokkaanse afkomst is woensdag op straat in het Italiaanse Bologna met een mes aangevallen.

Italië: familie overleden Marokkaan voorkomt op nippertje crematie

Jawad moest op dinsdag 8 mei in Italië worden gecremeerd. Zijn familie in Marokko kon dat op het nippertje voorkomen dankzij de hulp van de plaatselijke Marokkaanse gemeenschap.

Seriemoordenaar maakt achtste slachtoffer in Agadir

De seriemoordenaar die al meerdere daklozen in Agadir doodsloeg loopt nog en heeft een achtste slachtoffer gemaakt.

Man in Al Hoceima meldt zich zelf bij politie na moord

In de regio van Al Hoceima is afgelopen dinsdag het lichaam van een man gevonden in een verregaande staat van ontbinding.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team