Britse sekstoerist betrapt met 14-jarig in Marrakech
Een Britse pedofiel is zondag in de oude medina van Marrakech, op heterdaad betrapt tijdens seks met een 14-jarige Marokkaan.
23 mei 2013 - 13:00 - Marokko
De politie in Casablanca heeft in de nacht van dinsdag op woensdag, Marokkaanse prostituees en Libische mannen gearresteerd.
De prostituees en hun Libische klanten werden halfnaakt in een appartement in de wijk Anfa betrapt. Buren hadden de politie gebeld.
Het appartement hadden ze gehuurd bij een makelaar. Ook hij werd, samen met zijn assistente, gearresteerd en wordt ervan verdacht woningen in te richten en te verhuren voor prostitutiedoeleinden.
Allen werden in voorhechtenis genomen, en moeten in de komende dagen voor de rechter in Casablanca verschijnen.
Lees meer
Een Britse pedofiel is zondag in de oude medina van Marrakech, op heterdaad betrapt tijdens seks met een 14-jarige Marokkaan.
De politie heeft begin deze week drie Saoediërs met Marokkaanse prostituees betrapt in een villa in Ourika, nabij Marrakech.
Een luxe prostitutienetwerk waarbij Marokkaanse meisjes via een catalogus werden aangeboden aan buitenlanders, is zondag door de politie opgerold in Tamaris, nabij Casablanca.
De politie heeft een onderzoek ingesteld naar vreemde seksuele riten, die zouden plaatsvinden in villa’s op de zeedijk van Ain Diab in Casablanca. Bekende zakenlieden en...
Een Marokkaanse politievrouw werd kortgeleden in Taza gearresteerd op verdenking van prostitutie. Ze wordt er ook van verdacht vertrouwelijke informatie te hebben gelekt.