Marokko rolt netwerk op die tienermeisjes prostitueerde
De Marokkaanse politie heeft in Salé een prostitutienetwerk opgerold dat meisjes van 16 tot 18 jaar tot prostitutie dwong.
22 augustus 2013 - 14:25 - Marokko
Een luxe prostitutienetwerk waarbij Marokkaanse meisjes via een catalogus werden aangeboden aan buitenlanders, is zondag door de politie opgerold in Tamaris, nabij Casablanca.
Drie Turken, vier Marokkaanse vrouwen en een illegale Congolese vrouw werden gearresteerd.
In een prostitutievilla van het netwerk werden grote hoeveelheden condooms, alcohol en drugs in beslag genomen.
Het netwerk werd gerund door de Marokkaanse Haja Zubaida. Wanneer een meisje werd gevraagd, werd ze door Haja Zoubida naar de klant gebracht. Ook bood de Haja extra diensten zoals Viagra of erotische massages.
Tamaris telt tientallen prostitutiehuizen, verhuurd aan 5000 à 7000 dirham. Volgens lokale bronnen werken de bewakers als tussenpersoon en ontvangen het huurgeld voor de eigenaars.
Lees meer
De Marokkaanse politie heeft in Salé een prostitutienetwerk opgerold dat meisjes van 16 tot 18 jaar tot prostitutie dwong.
De politie heeft begin deze week drie Saoediërs met Marokkaanse prostituees betrapt in een villa in Ourika, nabij Marrakech.
De Spaanse politie heeft een professioneel netwerk van vervalste Franse paspoorten opgerold. De reisdocumenten werden aan 7000 euro verkocht.
De politie heeft in Berrechid een belangrijke handel in psychotrope middelen en alcohol opgerold. Een apothekeres werd gearresteerd.
Een vrouwelijke functionaris van het ministerie van Landbouw, is deze week in Rabat gearresteerd in verband met een prostitutiezaak.