22 december 2020 - 13:40 - Marokko
Interpol heeft de hulp ingeroepen van de Marokkaanse politie om een Spaanse toerist terug te vinden. De familie van de man had hem als vermist opgegeven nadat hij op 21 november in Marokko wasa aangekomen voor een vakantie in Marrakech.
Op basis van informatie van een informele stadsgids werden twee mensen gearresteerd in de zaak. Het zou gaan om een vrouwelijke henna tatoeëerder en een sinaasappelverkoper.
Laatstgenoemde had de telefoon van de 72-jarige Spanjaard in zijn bezit, meldt website Al Massae. Beide verdachten werken op het Djemaa El Fna plein.
De informele gids vertelde dat hij de man zag weglopen met de henna tatoeëerder. Op 10 december werd de bejaarde man inderdaad bij de vrouw thuis aangetroffen.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers