12 november 2019 - 17:20 - Marokko
Hassan Abyaba, pasbenoemde minister van Cultuur en Sport en woordvoerder van de Marokkaanse regering, heeft een flinke blunder begaan tijdens de openningceremonie van de 9e editie van het Festival van Oude steden in Mauritanië.
De bewindsman vergiste zich van naam toen hij tijdens zijn toespraak over de Mauritaanse president Ould El Ghazouani sprak. Hij noemde de president Ould Azzouzi in plaats van Ould El Ghazouani. Zijn fout werd live op de Mauritaanse televisie uitgezonden.
Het is de eerste officiële activiteit van de Mauritaanse president sinds zijn benoeming volgens plaatselijke media.
Hassan Abyaba was op 10 oktober door Koning Mohammed VI tot minister van Cultuur, Jeugd en Sport en regeringswoordvoerder benoemd. Premier Saadeddine El Othmani zou echter al zijn teleurstelling hebben geuit over de prestaties van Abyaba en zou zelfs al een vervanger zoeken. De 57-jarige bewindsman heeft volgens El Othmani te weinig charisma.
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop