3 april 2012 - 16:22 - Economie
De Marokkaanse minister van Toerisme Lahcen Haddad, heeft zich teruggetrokken uit het kapitaal van Media 21, uitgever van de Arabischtalige krant Akhbar Al Yaoum.
Lahcen Haddad heeft zijn 20%-belang verkocht aan de directeur en grootste aandeelhouder van Akhbar Al Yaoum, Taoufik Bouachrine.
De minister heeft besloten uit het kapitaal van Media 21 te stappen, zodat geen van beide partijen onder de situatie van de andere lijdt, aldus Akhbar Al Yaoum. De redactie van het dagblad zegt er wel bij dat Lahcen Haddad nooit invloed heeft gehad op de redactionele lijn van Akhbar Al Yaoum.
Sinds zijn kandidaatstelling voor de verkiezingen van 25 november, is de column van Lahcen Haddad ook afgeschaft door Akhbar Al Yaoum, krant met een dagelijkse oplage van 30.000 exemplaren, aldus bladi.net.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Chinees miljardenproject in Marokko: duizenden banen op komst
De gok van Marokko: 30 miljard euro voor groene waterstof
China pompt 18 miljard in Marokko’s duurzame toekomst
Marokko verdedigt omstreden exportbeleid olijven
Sterke Marokkaanse dirham in opmars tegen dollar en euro
Belastingontduiking in Marokko floreert door juridisch gat
Miljardair Patrick Drahi verkoopt Marokkaans callcenter door miljardenschulden
Historische prijsdaling olijfolie in Marokko