3 april 2012 - 16:22 - Economie
De Marokkaanse minister van Toerisme Lahcen Haddad, heeft zich teruggetrokken uit het kapitaal van Media 21, uitgever van de Arabischtalige krant Akhbar Al Yaoum.
Lahcen Haddad heeft zijn 20%-belang verkocht aan de directeur en grootste aandeelhouder van Akhbar Al Yaoum, Taoufik Bouachrine.
De minister heeft besloten uit het kapitaal van Media 21 te stappen, zodat geen van beide partijen onder de situatie van de andere lijdt, aldus Akhbar Al Yaoum. De redactie van het dagblad zegt er wel bij dat Lahcen Haddad nooit invloed heeft gehad op de redactionele lijn van Akhbar Al Yaoum.
Sinds zijn kandidaatstelling voor de verkiezingen van 25 november, is de column van Lahcen Haddad ook afgeschaft door Akhbar Al Yaoum, krant met een dagelijkse oplage van 30.000 exemplaren, aldus bladi.net.
Belg betaalt €250 voor taxirit van €116 door Eid ul-Adha
Vakantie in Marokko onbetaalbaar voor Marokkaanse diaspora
Uren wachten, geen water, geen schaduw... hel aan grens Melilla
Marokko koopt voor miljarden aan Israëlische wapens
Marokko onderzoekt duizenden dubieuze vastgoedverkopen
Belg al vier jaar onterecht vast in Marokko?
Turkse metaalexport naar Marokko stijgt spectaculair
Marokko koploper voor Turkse export
Nokia bouwt Medusa-internetkabel tussen Marokko en Europa
Trump opent deur voor Amerikaanse investeringen in de Sahara
Emiraten investeren 10 miljard dollar in Marokkaanse Sahara
Marokko breekt exportrecord voor asperges, België nr 1 klant
Fiscus Marokko start jacht op onbebouwd grond
Marokkaanse vastgoedsector in diepe crisis, verkopen kelderen dramatisch