30 september 2019 - 13:00 - Marokko
Drama in Mohammedia. Zeven lichamen van Marokkaanse migranten, waaronder één vrouw, werden zaterdag op het strand van Ain Harrouda gevonden.
Volgens een verklaring van de plaatselijke autoriteiten wilden de migranten met een rubberboot naar Spanje vertrekken. Het bootje was van een strand in Mohammedia vertrokken.
Drie mensen werden op hetzelfde strand bewusteloos aangetroffen. Alle drie werden naar het ziekenhuis afgevoerd en doen het naar omstandigheden goed.
Het parket heeft een onderzoek bevolen naar de dodelijke emigratiepoging. Door de strengere controles in het noorden van Marokko is het niet ongebruikelijk meer om boten met migranten voor de kusten van Mohammedia of nog Kenitra te zien.
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd