10 april 2019 - 10:40 - Marokko
Het was hen bijna gelukt! Drie Marokkaanse migranten hadden een uitstekende manier gevonden om de grens naar Sebta illegaal over te steken zonder te worden opgemerkt.
De drie probeerden de grens over te steken in een minibusje dat zo was ingericht dat ze van de ene naar de andere kant konden gaan wanneer de politie het voertuig controleerde.
Om zich in het andere gedeelte van het busje te verstoppen moesten ze via een verborgen deur naar de andere ruimte kruipen. Maar wat ze hadden vergeten is het geluid dat de deur deed wanneer het open of dicht ging. De agenten merkten het geluid op en vonden de migranten.
Volgens El Faro de Ceuta werden de drie migranten, de bestuurder van het busje en zijn passagier gearresteerd. De bestuurder en zijn passagier werden van het schenden van de rechten van buitenlanders beschuldigd en moesten een boete van 1800 euro betalen.
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht